Klu­czowy detal, który jednocześnie jest praktyczny i dekoracyjny to oświetlenie, które najlepiej będą prezentować oryginalne lampy z oświetleniem LED.

Warto pokusić się o najmodniejsze lampy z oświetleniem LED. Ich oryginalność i niecodzienny kształt sprawią, że wnętrze nabierze ultranowoczesnego charakteru.

Dobie­ra­jąc odpo­wied­nią lampę, trzeba pamiętać stylu danego wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem jest nowo­cze­sne oświe­tle­nie prze­strzenne, odbijające światło i tworzące za pomocą rzucanych cieni na ściany i podłogę efekt trójwymiarowości.

Do pokoju dziecięcego warto wybrać na przykład lampy w kształ­cie zwie­rząt lub lampy papierowe o różnych kształtach.

Lampy z oświetleniem LED kryształowe

Modna lampa wykorzystywana w stylu glamour, powinna błyszczeć i być wykonana z metalu lub kryształków. W dzień takie lampy będą zachwycać swoim wyglądem, wieczorem zaś stwo­rzą intymny, magiczny kli­mat we wnę­trzu, dając subtelne światło.

lampy led oświetlenie led

źródło: lightingbox.com

Lampy designerskie z oświetleniem LED

To lampy będące ozdobą samą w sobie. Oryginalne formy, materiały i wielkości – od małych kinkietów po plafony LED i żyrandole.

Lampy z abażurem

Aba­żur sam w sobie stanowi nie­zwy­kły ele­ment deko­ra­cyjny i podkreślić może każdy styl wnętrza. Świa­tło zamknięte w aba­żu­rze uwal­nia się sub­tel­nie w górę, opadając następnie na dół, wypuszczając słup światła.  Jeśli zastanawiamy się nad dodatkowym delikatnym oświetleniem, lampa z abażurem będzie idealna. Nastrój panu­jący w pomieszczeniu od razu robi się cie­pły i przyjemny. Klasyczne lampy przeżywają obecnie swój renesans i są jednocześnie niezwykle uniwersalne. Sprawdzą się zarówno w sypialni, pokoju dziennym, jadalni czy gabi­necie.

Najmodniejsze lampy z oświetleniem LED

źródło: lightingbox.com

Lampy industrialne

Surowe, pełne minimalistycznego uroku lampy industrialne doskonale odnajdą się na przykład w loftach. Mieszkania w stylu industrialnym charakteryzują się głównie surowymi barwami i materiałami. Bawmy się więc szarością, bielą i czernią oraz grafitem. Dodajmy kolorowe dodatki, no i w końcu lampy wykonane z drutu, metalu bądź szkła.

lampy led oświetlenie led 1

źródło: lightingbox.com

Lampy z oświetleniem LED ekologiczne

Coraz chętniej projektanci wnętrz skłaniają się ku naturalnym dodatkom we wnętrzach. Jednym z nich są lampy ekologiczne, wykonane z naturalnych materiałów. Lampa z drewna jest nie tylko funkcjonalna, ale ociepla wnętrze i może być wprowadzona do aranżacji w każdym ze stylów. Lampy eko wykonuje się ze zużytych kartonowych pudeł czy papieru. Są wyrafinowane i oryginalne. Oczywiście jeśli styl eko, to nie może zabraknąć i ekologicznego oświetlenia. Taką funkcję spełni oświetlenie LED – doskonale wpasowujące się w eko trend, dzięki oszczędności na energii elektrycznej.